O Nas

Premium CSS Template

O Nas

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które powstało w 1990 roku jako firma handlowa. Od 1995 roku nasza działalność wiąże się ściśle z produkcją w branży drzewnej. W pierwszej fazie działalności posiadaliśmy stolarnię oraz tartak pracujący na potrzeby naszej szybko rozwijającej się produkcji oraz produkujący dla innych odbiorców drewno budowlane, asortymenty stolarskie (kantówka okienna klejona, drzwi, schody itp). Wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu w roku 2004 rozszerzyliśmy działalność o produkcję stelaży meblowych i nowoczesne, modne wzory mebli tapicerowanych, na których skupiamy się do dziś. W kolejnych latach działalności firmy poszerzyliśmy swój asortyment o meble hotelowe. Jeśli chodzi o produkcję stolarską, wykonujemy meble oraz elementy wyposażenia wnętrz, jak również podejmujemy się tematów nietypowych - związanych z produkcją drzewną.
Długoletnia tradycja spółki, wiele pionierskich osiągnięć w dziedzinie technologii i know-how, przeprowadzane badania oraz nieustanna komunikacja z Klientami i wprowadzanie zmian odpowiadających potrzebom rynku to bezpośrednie przyczyny naszego sukcesu.

Jakość od początku działalności miała i nadal ma dla nas ogromne znaczenie - kierujemy się nią w doborze materiałów, pracy, procesie produkcji, stosunkach wewnątrz grupy oraz współpracy z dostawcami i odbiorcami. Stosowany przez nas wewnętrzny system jakości pozwala wytwarzać produkty o wysokim standardzie, które regularnie są poddawane testom, zarówno przez nas, jak i przez naszych Klientów.
Wysokie nakłady inwestycyjne w nowe technologie, uważne śledzenie rynkowych trendów oraz długoletnie doświadczenie we współpracy z największymi przedstawicielami sektora meblarskiego spowodowały, że jesteśmy wiarygodnym dostawcą – eksportujemy nasze wyroby na rynki zachodnie głównie do krajów Unii Europejskiej.
Przez ponad 20 lat działalności wypracowaliśmy metody pracy z Kontrahentami: obecnie współpracujemy z wiodącymi firmami europejskimi z branży meblarskiej. Dążąc do nieustannego rozwoju, pozostajemy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje nawiązania współpracy z nowymi Partnerami.